ordu haber

Çeşme Haberleri

Çeşme haberleri ve güncel Çeşme gelişmeleri, Çeşme ile ilgili tüm video, Çeşme fotoğrafları ve Çeşme haberleri Uşak Olay - Uşak Haber Son Dakika Haberler sitemizde


Gündem

İzmir'in Karaburun, Çeşme ve Urla ilçeleri açıklarında 37 düzensiz göçmen kurtarıldı, 29 düzensiz göçmen de yakalandı.

Gündem

İzmir'in Urla ve Çeşme ilçesinde 11'i çocuk 56 düzensiz göçmen yakalandı.

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesinde bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen Yarımada Spor Oyunları başladı.

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesinde otomobilin tarlaya devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Gündem

Çeşme Kaymakamlığı tarafından yürütülen "Hayatın Anlamı Kitap Projesi"nin mekan okuma etkinliği Alaçatı yer değirmenlerinde gerçekleştirildi.

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesinde bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali kapsamında yapılan korteje çok sayıda kişi katıldı.

Gündem

Ramazan Bayramı'nda turistik tesislerde yüzde 100 doluluk oranlarına ulaşan Egeli turizmciler, erken başlayan yeni sezon için umutlarını artırdı.

Gündem

Ramazan Bayramı tatili için iç turizmin önde gelen merkezlerinden Çeşme'yi tercih eden çok sayıda tatilci, deniz suyu henüz 19 derece...

Gündem

İzmir'in Çeşme ve Seferihisar ilçelerinde, Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesi açıklarında lastik botta 6'sı çocuk 12 düzensiz göçmen yakalandı.

Gündem

- "Belki ailemin tercihlerini sorsalardı siyaset yapmıyor olmamı tercih ederlerdi. Ama sanki onların torpiliyle gelmişim gibi bir algı oluştu. Böyle...

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesinde, gece saatlerinde tüplü dalış yaptığı sırada kaybolan kişi için arama kurtarma çalışması başlatıldı.