Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

EKMEK ALIMI

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.  NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

EKMEK ALIMI

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

EKMEK mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN: 2020/931

1.İdarenin

a)Adı: TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

b)Adresi: Fevzi Çakmak Mahallesi Gazi Bulvarı No:148 64120 UŞAK MERKEZ/UŞAK

c)Telefon ve Faks Numarası: 276 2311491 – 276 2311732

ç)İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2.İhale Konusu Mal Alımın

a)Adı: EKMEK

b)Niteliği, Türü ve Miktarı: 11 (on bir) ay süreyle  toleranslı Fabrikamız İşçi ve Alakart Lokantası ihtiyacı olan 62.500 adet ekmek (250 gr’lık) alımı

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c)Yapılacağı/teslim edileceği yer: Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Alakart Lokantası ve İşçi Lokantası

ç)Süresi/teslim tarihi: Fabrikamızca talep edilecek ekmek miktarı “bir gün önceden en geç saat ….17.00….’a kadar” (şifahi olarak) firmaya bildirilecektir. Sipariş edilen ekmekler Fabrşkamız işçi ve alakart lokantalarına bizzat firma tarafından temiz ve muhafazalı şekilde getirilecek, gramaj kontrolü yapılarak, protokolle teslim edilecektir. Kampanya ve kampanya harici günlerinde ekmekler fırından sabah 07.30 – 08.30 arası öğleden sonra 13.00 – 14.00 arası olmak üzere iki partide gelecektir. Ancak ihtiyaç durumuna göre farklı saatlerde ek ekmek temini yapılabilir. Gelen ekmekler şartnamede (3. Madde) belirtilen evsaf ve diğer hususlar yönünden muayeneden geçirilerek tesellüm edilen, aranan evsaf ve şartlara uygun olmayan ekmekler iade edilecektir. Yüklenici iade edilenlerin yerine isteğe uygun ekmek verecektir. İsteğe uygun ekmek vermediği takdirde cezai şartları hükümleri uygulanır. Pişmemiş veya yanık, görünümü bozuk ekmeği getirdiği takdirde de ceza uygulanır. Fabrika tesellüme zorlanamaz. O günkü ekmek başka fırınlardan temin edilir. Ayrıca aradaki ücret farkı yükleniciden tahsil edilecektir. Ekmekler her gün fırından geldiğinde önce Müdür Yardımcısı (Kalite İşler Kontrol) tarafından kontrolü yapıldıktan sonra belirtilen evsaflara uygun olması durumunda işçi ve alakart lokantalarına teslimiyeti yapılacaktır. Kontrol sonuçları günlük (belge) ticaret servisine iletilecektir. Resmi tatil ve bayramlar dahil haftanın yedi gün fabrikanın ekmek ihtiyacını firma temin edecektir.

d)İşe başlama tarihi: idarenin belirlediği tarih

3İhalenin

a)İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 16.01.2020 – 14.30

b)İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açıldığı adres): Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1.İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2.  Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirkülerine ilişkin bilgileri;

4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,

4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğinin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimdeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerine ilişkin bilgiler,

4.1.3.  Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4.  Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri

4.1.5. İhale konusu işin tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3.  Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1.

4.3.1.1.Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:

İşletme Kayıt Belgesi

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6.  İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7.İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8.Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9.İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10.Bu ihalede işin tamamı için teklif verilecektir.

11.İstekliler teklif ettikleri bedelin %3 ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12.Bu ihalede elektronik eksiltme yapılacaktır.

13.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15.Diğer Hususlar:

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık