Uşaklı Milli Motosikletçi Asrın Rodi Pak yarışmada 5. liği elde etti. Rodi Pak bu derece ile Japonya’da 21 Temmuz’da yapılacak şampiyonaya katılmaya hak kazanmış oldu. 

Uşak Valiliği ve Uşak Belediyesi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında Belçika’da düzenlenen ve 48 takımdan 192 pilotun yer aldığı yarışta Uşaklı Milli sporcu Asrın Rodi Pak’ın beşincilikle yarışı tamamlandığını duyurdu.

UŞAK BELEDİYESİ'NDEN TEBRİK MESAJI

Pak’ı tebrik eden belediye, başarılarının devamını dilemeyi de ihmal etmedi. İşte Uşak Belediyesi’nin o paylaşımı:“Belçika’da gerçekleşen 48 takımdan 192 pilotun mücadele ettiği Dünya Superbike 24 saat Enduras 2. Yarışını Dünya kupası beşinciliği ile bitiren Uşaklı Milli sporcumuz Asrın Rodi Pak’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz”

UŞAK VALİSİ’NDEN TABRİK

Uşak Valisi Turan Ergün imzalı paylaşımda şu ifadelere yer verildi, “Belçika’nın SPA pistinde yapılan Dünya Süperbike 24 saat endurans 2. Yarışında milli sporcumuz Asrın Rodi Pak 48 takımdan 192 pilotun yarıştığı 8 saat süren dayanıklılık yarışını Dünya 5. Si olarak tamamlamayı başardı. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi

Editör: Ozan Yavuz