Yayın hayatına başladığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Dönence dizisinde kritik anlar yaşanacak. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Dönence bu hafta 7. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Başarılı oyunculuk performansları ve sürükleyici senaryosuyla milyonları ekran başına toplayan Dönence’de yeni bölüm heyecanı başladı.

D Media imzalı Dönence dizisinde yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı dizi her bölümüyle milyonları ekran başına kilitliyor. Son dönemin en çok izlenen dizisi olan Dönence heyecan ve duygu dolu 7. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Yaz sezonuna damgasını vuran Dönence dizisinin çekimleri Foça’da devam ediyor. Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu gibi sevilen oyuncuların olduğu Dönence yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde duygusal anlar yaşanacak ve izleyicilerin nefesi kesilecek. Dönence 7. bölüm tanıtımı Kanal D ekranlarından yayınlandı.

DÖNENCE 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olan Dönence 7. bölümü duygu dolu anlar yaşatacak. Gülce, babası Cem’in sağlık sorunlarını anlayınca onun ölüp ölmeyeceğini sorgulamaya başlar. Cem ise ameliyat olmak için kritik kararı verir. Cem’in ameliyat olduğu sırada Gülce ve Rüzgar’ın yaşadığı olay tüm dengeleri alt üst edecek. Dönence 7. bölümde gözyaşları sel olup akacak.

DÖNENCE 7. BÖLÜM NE ZAMAN?

Ay Yapım imzalı Dönence Kanal D ekranlarının yaz döneminde en sevilen dizisi haline geldi. Yayın hayatına başladığı günden beri geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Dönence 7. bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Heyecan ve duygu dolu Dönence yeni bölümü 22 Ağustos Salı günü saat 20.00’de ekranlara gelecek. Kanal D ekranlarının Salı akşamlarına damgasını vuran Dönence dizisinde Cem’in ölüp ölmeyeceği merakla bekleniyor