Kanal D ekranlarının yeni sezonda reyting rekorları kırması beklenen dizisi Dilek Taşı için geri sayım sürüyor. Ekrana gelmek için az bir zaman kalan Dilek Taşı dizisiyle ilgili araştırmalar hız kazandı. Pastel Film yapımcılığında ekranlara gelecek dizinin yönetmenlik koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

Dilek Taşı dizisi 1980’li yıllarda geçen bir dram hikayesini anlatacak. Sürükleyici senaryosuyla ekranlara gelmesi beklenen Dilek Taşı dizisinin başrol oyuncusu Salih Bademci’den dikkat çeken açıklamalar geldi. Setin çok güzel ve heyecanlı geçtiğini söyleyen ünlü oyuncu, dönem dizilerinin kendisi için ayrı bir özelliğe sahip olduğunu söyledi. Çok keyif aldığını ve çok mutlu olduğunu dile getiren başarılı oyuncu dizi ekibinin de muazzam olduğunu belirtti.

İZLEYİCİLERİN KALBİ DAYANIRSA KEYİF ALACAKLAR

Senaristten yönetmene, oyunculardan diğer ekip çalışanlarına kadar çok keyifle çalıştıklarını söyleyen Salih Bademci “Zor geçiyor tabi ki izlerken de izleyici muhtemelen fark edecektir ‘’Nasıl çekti bunlar?’’ diyecektir. İzleyicilerin gerçekten kalbi dayanırsa çok keyifle izleyecekleri bir dizi olacak.” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu bu dizinin daha önce bir benzerinin olmadığını vurguladı.

Salih Bademci, dizinin senaryosundan çok etkilendiğini belirterek “Sanırım insanlar uzun zamandır böyle bir şey seyretmedi ağızlarında şahane bir tat kalacak ve çok zevk alacaklarını düşünüyorum. Senaryosu beni etkileyen şey oldu” dedi. Zor okuyan biri olduğu için okumayı çok sevdiğini ancak aynı tarz senaryolarda sıkıldığını dile getiren ünlü oyuncu bu senaryonun farklı olduğunun altını çizdi.

DİLEK TAŞI OYUNCU KADROSU

Kanal D ekranlarının yeni sezonda en çok ilgi gören yapımı olması beklenen Dilek Taşı dizisinde nefesler tutuldu. Dizinin senaryosu Can Sinan tarafından yazılırken Dilek Taşı oyuncu kadrosu netleşti. Dilek Taşı oyuncuları arasında Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kaynak: haber merkezi