Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak 1’inci sıra Milletvekili Adayı ve iş insanı Ayhan Kınden, 1967 Uşaksporlular Derneğini ziyaret etti.

Burada Aşigolarla buluşan MHP Uşak 1’inci sıra Milletvekili adayı Ayhan Kınden, konuşmasında Aşigolara; “Aşigoları Milliyetçi Hareket Partisine benzetiyorum, sizlerin de yolu bizimki gibi çetin” ifadelerini kullandı.

Uşak’ta milletvekili aday sıralamasının ilk açıklandığı MHP’de, çalışmalar sahada tüm hızıyla sürüyor.

Sahada adeta “MHP rüzgarı” estiren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları, gece-gündüz çalışmalarına devam ederek, vatandaşlarla bir araya geliyor.

Çalışmalarına, 1967 Uşaksporlular Derneğini ziyaret ederek devam eden MHP Uşak Milletvekili 1’inci sıra adayı Ayhan Kınden, aşigolara desteklerinin tam olduğunu ve Uşakspor’u layık oldukları konuma getireceklerini söyledi.

“AŞİGOLARIN MECLİSTE ÇALIŞAN MİLLETVEKİLİ OLACAK”

Uşakspor’un hak ettiği desteği alamadığının altını çizen MHP Uşak Milletvekili Adayı Ayhan Kınden, “Milletvekili seçildiğim takdirde ilk ilgileneceğim hususlardan biri olarak bu konu da var. Neden Uşaktan birinci ligde veya süper ligde oynayan bir takım çıkmasın? Uşak bunu çoktan beridir hak ediyor. Bizim çevremizdeki illerden neyimiz eksik ki onların takımları üst liglerde top koştururken Uşak’ımızın takımı başarılı olamıyor? Ben söyleyeyim size: hak ettiği destek eksik, ilgi eksik. Ben Ayhan Kınden olarak size söz veriyorum: Meclise girdiğim takdirde Uşak sporu tanıtmak, kulübümüzü güçlendirmek için mecliste sizinle bir çalışacak olan bir açık kapınız olacak” dedi.

“AŞİGOLARIN DA YOLU MHP’LİLER GİBİ ÇETİN”

Muhammet Gür Siyaseti Bırakıyor Mu? Detaylar Haberimizde... Muhammet Gür Siyaseti Bırakıyor Mu? Detaylar Haberimizde...

Aşigolardan destek isteyen MHP Adayı Ayhan Kınden, “Aşigoları Milliyetçi Hareket Partisine benzetiyorum, sizlerinde yolu bizimki gibi çetin. Bir dava adamı olarak kendimi bu anlamda sizinle bir görüyor, çıktığımız bu çetin yolu en iyi sizin anlayacağınızı biliyorum.Gelin önümüzdeki seçimi de Türkiye Yüzyılı’nın müjdecisi yapalım. Gelin Uşak sporumuzu süper lige, Milliyetçi Hareket Partisini en güçlü şekilde meclise taşıyalım.  Biz bu davamıza inanıyoruz, biz Uşak’ımıza inanıyoruz. Biz size inanıyoruz” dedi.

“VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU”

Ziyaretlerinden dolayı MHP Milletvekili Adaylarına teşekkürlerini ileten 1967 Uşaksporlular Derneği Başkanı Argan Arıcak, verimli bir toplantı gerçekleştiğini söyledi.