Lokma ikramının ardından İsmet Paşa Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştiren AK Parti heyeti, vatandaşlarla bir araya geldi ve hayırlı işler diledi. 

Ak Parti Uşak İl Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın Seçim Kampanyasına Güçlü Bir AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nın Gerçekleştirdiği Genişletilmiş İl Danışma Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, Gençlerin Özverili Çalışmalarını Tebrik Etti

Cakın Usak Olay-2

AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, Milletvekilleri İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul'un yanı sıra Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve teşkilatı, esnafların yanı sıra Ulu Camii'nde cuma namazını kılan vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar: "Sahaya Güçlü Bir Giriş Yaptık" AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, yaptığı açıklamada, "Parti teşkilatları olarak sahaya güçlü bir giriş yaptık. Ulu Camii Cuma namazı çıkışında halkımıza lokma ikramında bulunduk ve İsmet Paşa Caddesi'nde esnaflarımızı ziyaret ettik. Halkımızın beklenti ve taleplerini dinleyerek, projelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Cakın1 Usak Olay

Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın: "Uşak'ı Birlikte Büyüteceğiz" AK Parti'nin Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın ise yaptığı konuşmada, "Uşak'ı daha yaşanabilir, daha modern bir kent haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın desteği ve dualarıyla birlikte Uşak'ı daha ileri bir noktaya taşıyacağımıza inanıyoruz" dedi.