Ekranların sevilen isimlerinden Çağla Şıkel son dönemde aşk hayatı ile gündeme gelmeye başladı. Avukat sevgilisi Nail Gönenli ile önceki gün Zincirlikuyu’daki bir AVM’de görüntülenen Çağla Şıkel’in mutluluğu dikkat çekti. Alışveriş yapan çift bir süre sonra restoranda yemek yiyip ayrıldı. Çağla Şıkel ve Nail Gönenli çifti magazin muhabirlerinin talebi üzerine yan yana mutluluk pozu verdi.

Çağla Şıkel, 2008 ile 2015 yılları arasında Emre Altuğ ile evliliğinden Uzay ve Kuzey adlı iki çocuğunu dünyaya getirmişti. Emre Altuğ’dan boşandıktan sonra hayatına kimseyi almayan Çağla Şıkel aşk orucunu bozdu. Avukat olduğu bilinen Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açan ünlü sunucu önceki gün magazin muhabirlerinin objektifine takıldı.

3. ÇOCUĞA ENERJİM YETER

Aradığı aşkı uzun süre sonra bulan Çağla Şıkel, bir süredir birlikte olduğu Nail Gönenli ile bir dönem ayrı kalmış ancak yeniden barışmıştı. Güzel manken sosyal medyada hayranlarıyla sohbet ederken aşk hayatı hakkında çok samimi açıklamalar yapmıştı. Çağla Şıkel sohbet sırasında üçüncü çocuk istediğini de dile getirmişti.

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile evliliğinden iki oğlu olan Çağla Şıkel, hayranlarından gelen “Bir çocuğa daha enerjiniz var mı, ister misiniz?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekmişti. İstediği her şeye enerjisi olduğunu söyleyen ünlü manken “Yeter ki isteyeyim. Yorgunluk daha çok zihinseldir. Bedenin ve ruhun sesini dinlemek önemli.” şeklinde yanıt verdi. Güzel mankenin bu açıklaması sonrası hayranları “ikinci kez evlenecek” yorumlarında bulundu.

SEVGİLİSİYLE MUTLULUK POZU VERDİ

Geçtiğimiz gün bir AVM’de objektife yansıyan Çağla Şıkel ve sevgilisi Nail Gönenli magazin muhabirlerini kırmadı. Yan yana mutluluk pozu veren çift uzun süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Ardından bir restoranda yemek yiyen ikili daha sonra muhabirlere teşekkür ederek oradan ayrıldı.