Okula ilk kez başlayan ilkokul birinci sınıf öğrencileri ve lise birinci sınıf öğrencileri için ziller 4 Eylül Pazartesi itibariyle çaldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan çalışma takvimine göre 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı ise 11 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Okulların açılmasına 1 haftadan daha az bir zaman kala veliler de okul öncesi alışverişlere başladı. Ancak artan kırtasiye masrafları nedeniyle aileler, tasarruf seçeneklerini araştırıyor.

Okula dönüş harcamaları yapacak olan aileler, söz konusu okul ve kırtasiye harcamaları için tasarruf sağlayabilecekleri alternatif yolları araştırmaya devam ederken bir kampanya fırsatı Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası, okula dönüş alışverişlerine yönelik duyurduğu kampanyasında, 250 TL’lik Bankkart Lira fırsatını duyurdu. 01 Eylül - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyanın şartları ve detayları da ortaya çıktı. İşte detaylar…

250 TL BANKKART LİRA HEDİYE KAMPANYASI

Ziraat Bankası, eğitim sektöründe yapılacak olan alışverişlere yönelik kampanyasını duyurdu. Buna göre 01 Eylül - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında, Ziraat Bankkart’ı ile Bankkart anlaşmalı kırtasiye, kitap, giyim ve ayakkabı sektörlerinde yer alan üye işyerlerinden, Bankkart POS üzerinden yapılacak olan tek seferde 750 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda ise 250 TL Bankkart Lira hediye ediliyor.

KAMPANYA KATILIM SÜRECİ

15 Ekim 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin, bankkart.com.tr üzerinden, Bankkart Mobil uygulaması üzerinden veya “OKUL” yazıp 4757’ye ücretsiz SMS göndermek suretiyle SMS üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor. Bu kanallardan herhangi biriyle kampanyaya katılım sağlayanlar, belirtilen şartlar karşılığında 250 TL’ye kadar Bankkart Lira kazanabiliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Müşteri bazında olan kampanyada bir müşteri en fazla 250 TL Bankkart Lira kazanabiliyor ve kampanyaya yalnızca asıl kart sahipleri katılım sağlayabiliyor. Kampanya dahilinde Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabiliyor. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda, müşterilerin kazandığı Bankkart Lira hediyeleri geri alınıyor ve hesapta hediye Bankkart Lira bulunmaması durumunda bu tutar hesap özetine borç olarak yansıtılıyor.

Kaynak: haber merkezi