Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, yenilenen Uşak Belediyesi Kayaağıl Termal Tesisleri'nde Uşak’ta görev yapan ulusal ve yerel medya mensuplarıyla bir araya geldi.

Belediye Başkanı Mehmet Çakın, yarın yeniden hizmet vermeye başlayacak Kayaağıl Termal Tesiste, yapılan çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi.

Kentteki jeotermal kaynakları turizm açısından bir fırsat olarak gördüklerini dile getiren Çakın, "Tesiste kapsamlı bir yenileme çalışması yaptık. Yarın inşallah vatandaşlarımız tekrar tesislerimizi kullanmaya başlayacak." dedi.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, konuşmasına şöyle devam etti; "Artık 5 senelik hizmet süremizin sonuna yaklaşıyoruz. 31 Mart 2024'te yine bir yerel seçim olacak. Vatandaşlarımıza söz vermiş olduğumuz işlerin ne kadarını gerçekleştirdiğimizi, vatandaşlarımıza ve şehrimize ne kadar hizmet ettiğimizin muhasebesini sadece bugün değil, göreve başladığımız andan itibaren yapıyoruz. Elbette eksik kaldığımız, geç kaldığımız yerler var. Geç kaldığımız zaman vatandaşlarımız haklı olarak sitemlerini dile getireceklerdir ama biz iyi niyetle çalışıyoruz. Zaman zaman iftiralara zaman zaman yalanlara maruz kalsak da biz bunlara hiçbir zaman kulak asmıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz." İfadelerini kullandı.