İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu' nun, İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Uşak’ta 24 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirdiği mitinge coşkulu bir katılım gösteren İYİ Partililere ve Uşaklılara teşekkür etti.

10 Yıldır Bitirilemeyen Çevre Yolunda, Koyun ve Keçi Sürüleri Cirit Atıyor 10 Yıldır Bitirilemeyen Çevre Yolunda, Koyun ve Keçi Sürüleri Cirit Atıyor

Uşak ilinin bu miting ile tarihi bir gün yaşadığını söyleyen İyi Parti Uşak İl Başkanı Obalı şunları söyledi; “Uşak, 24 Nisan günü, milletimizin aydınlık yarınlarının umudu haline gelen Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin ve Millet İttifakının, Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ve Belediye Başkanlarımızı en iyi şekilde ağırlamış ve mevcut iktidara gereken cevabı en net şekilde vermiştir. Şehrimizin en uzak köylerinden mahallelerinden gelerek, destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Uşaklılar Millet ittifakı olarak tarih yazmıştır. Uşak 15 Temmuz Şehitler Meydanı Millet İttifakı sevdalılarıyla hınca hınç dolmuştur. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan, Uşaklı hemşerilerimizin Millet İttifakına olan teveccühünü göstermiştir. İYİ Parti Merkez, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Banaz, Ulubey İlçe Teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza, İYİ parti üyelerimize, teşekkür ediyorum. Böylesi önemli bir seçim için hep birlikte gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz ve birleşe birleşe hep birlikte kazanacağız.” dedi.