Ekonomik şartların zorlu hale gelmeye başladığı son dönemlerde vatandaşlar maddi anlamda alternatif arayışlarını sürdürüyor. Bu kapsamda ek gelir ve tasarruf yolları merakla araştırılırken, bankalar da çeşitli fırsat ve kampanyalar ile müşterilerine yönelik hediyeler sunuyor. Söz konusu kampanyalardan birini sunan Kuveyt Türk de mobil uygulama üzerinden müşteri olanlara yönelik 1.000 TL kampanyasını duyurdu. Peki Kuveyt Türk 1.000 TL kampanyasından kimler, hangi şartlarda, nasıl yararlanabilir?

Vatandaşlar, ekonomik darboğaz yaşanan son dönemlerde sunulan tasarruf ve kazanç fırsatlarını değerlendirmek üzere araştırmalarına devam ederken, bir kampanya fırsatı da Kuveyt Türk’ten geldi. Kuveyt Türk, mobil uygulama üzerinden yeni müşterisi olanlara yönelik özel kart harcamaları, fatura talimatları ve davet kodu kampanyaları kapsamında toplamda 1.000 TL hediye fırsatını duyurdu. Söz konusu kampanyadan kimler yararlanabilecek, kampanya şartları ne? İşte detaylar…

KUVEYT TÜRK 1.000 TL HEDİYE KAMPANYASI

Kuveyt Türk, mobil uygulaması üzerinden yeni müşterisi olanlara yönelik kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde, 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren mobilden müşteri olanlara sunulan kampanyada; özel kart harcamaları, fatura talimatı ve davet kodu kampanyaları çerçevesinde toplamda 1.000 TL hediye sunuluyor.

Davet kodunu kullanarak mobilden Kuveyt Türk müşterisi olanlar 100 TL kazanabiliyor. Ayrıca Kuveyt Türk müşterileri kendi davet kodlarını yakınlarıyla paylaşarak, Kuveyt Türk müşterisi olan 3 yakını için 300 TL ve toplamda 400 TL kazanabiliyor.

Bir diğer yandan yeni Kuveyt Türk müşterileri 200 TL’lik Sağlam Nakit harcamalarına karşılık 200 TL harcama iadesi alabiliyor. Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri yapılacak olan ilk alışverişte 200 TL harcama iadesi yapılıyor.

FATURA TALİMATI VE ALTIN PUAN HEDİYESİ

Bir diğer taraftan Kuveyt Türk, herhangi bir kanal üzerinden verilen her fatura talimatı ödeme işleminde 50 TL ve toplamda 200 TL’ye varan hediye sunuyor. Verilen fatura talimatları ile müşteriler 50 TL kazanabiliyor ve 4 fatura talimatına kadar 200 TL toplam kazanç sağlayabiliyor.

Kuveyt Türk’ün sunmuş olduğu söz kampanyalar içerisinde ayrıca mobilden müşteri olan ve Sağlam Kart alanlara yönelik olarak yapacakları ilk 200 TL ve üzeri kredi kartı harcamalarına 200 TL Altın Puan hediyesi de sunuluyor.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kuveyt Türk kampanyalarında kazanılan hediyeler aktif olarak kullanılan nakit kart veya kredi kartına yüklenir. Kampanyadan yalnızca, 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren mobil uygulama üzerinden Kuveyt Türk müşterisi olanlar yararlanabilir ve kampanya 30.000 kişi ile sınırlıdır. Söz konusu kampanyadan faydalanmak ve 1.000 TL’ye kadar kazanç sağlamak isteyenler, Kuveyt Türk resmi web sitesi üzerinden, banka şubelerinden veya mobil uygulama üzerinden detaylı bilgi alabilir.