MHP Milletvekili Adaylarını “Coşkulu Aday Tanıtım Toplantısıyla” Tanıttı

Uşak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili aday tanıtım toplantısı, partili ve vatandaşların yoğun katılımıyla Atatürk Kültür Merkezinde coşkuyla yapıldı.

Atatürk Kültür Merkezinde Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı” partililerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdi.

Program Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Daha sonra Milletvekili adayları konuşmalar gerçekleştirdi.

“MHP ödül sırasında arka, bedel sırasında en önde olmuştur”

Milliyetçi Hareket Partisinin her zaman “önce ülkem ve milletim” demiş bir siyasal hareket olduğunu ifade eden MHP 1.Sıra Milletvekili Adayı Ayhan Kınden, “Milliyetçi hareket partisi mevzu vatan olunca küçük pencerelerden bakmamış şahsi kaygılarla hareket etmemiş bir partidir. Milliyetçi hareket partisi daima milletinin emrinde devletinin her  zaman yanında olmuştur.  Milliyetçi Hareket partisi ödül sırasında en arkada bedel sırasında en önde olmuş bir dava partisidir.  Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisinin mecliste güçlü bir şekilde olması hainlere ve şer odaklarına gözdağı, dosta güven verecektir.  Bu yüzden ülkemizin geleceğine ipotek koymak isteyenlere, işbirlikçilere, terör sevicilerine, hainlere  en güzel cevabı sandıktan birlikte vererek Milliyetçi Hareket Partisini güçlü bir şekilde meclise taşıyacağız” dedi.

Erkılınç: “Resmi ilana bağlı yayıncılık ticari gerçeklerle bağdaşmıyor” Erkılınç: “Resmi ilana bağlı yayıncılık ticari gerçeklerle bağdaşmıyor”

“MHP bu ülkenin sigortasıdır”

Millet ittifakına yüklenen MHP 2.Sıra Milletvekili Adayı Oğuz Çakmak, “İHA, SİHA üretenler, Mavi vatan diyenlerle, dünyaya irade koyan hükümetle bir olmayıp terör destekçileriyle mi bir arada olacağız. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin sigortasıdır. Devletimiz ve milletimiz bizi ne zaman göreve çağırırsa biz oradayız.” dedi.

“Hesapsızca 3 Hilalin gölgesinde toplanmalıyız”

MHP 3.sıra Milletvekili Adayı Muzaffer Sait Dönmez, “Bizim hamurumuz ülkü ocaklarında yoğrulmuştur. Ülkü Ocakları bu milletin 57.alayıdır. Amacımız Uşağımızı geliştirmek ve değiştirmek. Liderimize yol arkadaşı olmak ve 3 hilalli sancağımızı en iyi şekilde dalgalandırmak olacaktır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş gibi doğruluğumuzu, dürüstlüğümüzü, şerefimizi, imanımızı ve inancımızı değiştirmemektir. Bize düşen hesapsızca 3 hilalin gölgesinde toplanmaktır” dedi.

Milletvekili adaylarının konuşmalarından sonra program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.