Son dönemlerde Türkiye’de akaryakıt fiyatları hızla yükseldi. Artan fiyatlar sonrası araç sahipleri, uygun kampanya ve indirimli fiyatlar üzerinden sunulan avantajları araştırmaya başladı. Artan benzin, motorin (mazot) ve otogaz (LPG) fiyatlarının ardından yakıt alışverişlerinden tasarruf ve kazanç sağlamak isteyenler, bankaların ve yakıt istasyonlarının sunduğu kampanyalara yoğunlaştı. Bu kapsamda bir kampanya fırsatı da Yapı Kredi World ve BP işbirliğinden geldi.

Akaryakıt fiyatlarında son dönemlerde yaşanan artışlar sonrası başlatılan kampanya dahilinde araç sahipleri kazanç sağlayabilecek. Bu kampanya kapsamında Yapı Kredi World, BP yakıt istasyonundan yapılan yakıt alışverişlerine yönelik 120 TL’ye varan BP puan hediye ediyor. Söz konusu kampanya ile kazanç sağlamak isteyen araç sahiplerinin, belirtilen yollar ile kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Peki bu kampanyaya nasıl katılım sağlanır, ayrıntılar neler? İşte detaylar…

YAPI KREDİ’DEN 120 TL HEDİYE KAMPANYASI

Yapı Kredi World, BP istasyonlarından yakıt alımlarına özel 120 TL’ye varan BP puan kampanyasını başlattı. 1 Ekim - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında, ilk yakıt alışverişi öncesinde kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve katılım sağlayan araç sahipleri, World üyesi BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 500 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapmaları halinde 22 Kasım 2023 tarihinden itibaren yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 100 TL BP puan hediyesi kazanacak.

Söz konusu kampanyadan, Yapı Kredi Bireysel kart, Yapı Kredi Banka Kartı, Yapı Kredi Business Kredi Kartı sahibi olan müşteriler yararlanabilecek ve Business Banka (TL/debit) kartlar kampanyaya dahil edilmeyecek.

KAMPANYA KATILIMI VE DETAYLAR

Kampanyaya World Mobil uygulamasından katılan müşteriler, 100 TL’ye ek 10 TL ve toplamda 110 TL BP Puan kazanacak. Kampanya kapsamında 4 alışveriş işleminde ödemelerden en az birinin POS’ta QR Kod yöntemi ile yapılması durumunda 110 TL’ye ek olarak 10 TL ve toplamda 120 TL BP Puan kazanabilecek.

Kampanyaya SMS ile katılmak isteyenlerin ilk alışveriş öncesinde “BP” yazıp boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numarasını 4454’e SMS olarak göndermesi gerekiyor.