Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ekranların en sevilen isimlerinin yer aldığı Aile dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Geçen sezon izlenme rekorları kıran yapımın yeni sezona da bomba gibi bir giriş yapması bekleniyor. “Aile yeni sezon ne zaman?” sorusu sosyal medyada sık sık gündem olmaya başlarken dizinin hayranlarını üzen bir iddia ortaya atıldı.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuk performansıyla yıldızlaştığı Aile ilk bölümünden itibaren milyonları ekran başına topladı. Sevilen dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Dizide tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin ile hayatının sürpriz şekilde kesişmesi anlatılıyor.

AİLE YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İzlenme rekorları kıran Aile dizisinin yayın hayatına yeniden başlayacağı tarih merak konusu oldu. Dizi severler Aile 2. sezon tarihini araştırmaya devam ediyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre Aile oyuncuları ağustos ayında setlere dönecek. Aile yeni sezon hazırlıklarına eylül ayı itibarıyla başlayacak. Aile dizisinin 2. sezon bölümlerinin Ekim ayında Show TV ekranlarından yayınlanması bekleniyor.

AİLE HAYRANLARINA BÜYÜK ŞOK

Aile içinde değişen dengeleri ve olayları başarılı bir şekilde aktaran dizide nefesler tutuldu. “Aile 2. sezon ne zaman?” sorusuna yanıt arayan dizi severler araştırmalara devam ediyor. Show TV ekranlarının reyting rekortmeni yapımla ilgili yeni tarih ortaya çıktı. Öte yandan Aile hakkında seyirciyi üzen bir şok gelişme daha yaşandı.

Show TV’nin en sevilen dizilerinden biri olan Aile için çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Show TV’nin sevilen dizisinin 30. bölümde final yaparak ekranlara veda edeceği iddia edildi. Sosyal medyada geniş yankı bulan iddialar dizi severler arasında tartışma yarattı. Aile yeni sezon bölümleri başladıktan sonra sezon finaliyle ilgili detayların netleşmesi bekleniyor.