Kütahya'nın Simav ilçesinde 71 yaşındaki M.O.C., 24 yaşındaki D.A.'ya yönelik sürekli sözlü ve mesajlı tacizde bulunuyordu. 

M.O.C., kendisinden tam 47 yaş küçük olan D.A.'yı beraber erotik film izlemek için evine defalarca çağırdı. D.A., bir süre sonra M.O.C.'nin tacizlerine karşı çıkarak M.G. adlı bir kişi ile sözlenip telefon numarasını değiştirdi. Ancak bu değişiklik M.O.C.'yi durdurmadı. D.A.'nın yeni numarasını bulup sözlü ve mesajlı tacizlerine devam etti.

Tacizlere daha fazla dayanamayan D.A., durumu sözlüsü M.G.'ye anlattı. İkilinin birlikte planları, oldukça vahim bir sonuca yol açtı.

D.A., M.O.C.'yi kendisi tarafından önerilen erotik film izleme teklifini kabul etmesi için kandırdı. D.A., M.O.C.'un evine gitti ve burada M.O.C.'un ellerini ve kollarını bağladı. Daha sonra D.A., sözlüsü M.G.'yi eve çağırdı.

M.G., yaşlı adamı 6 bıçak darbesiyle olay yerinde öldürdü. Olayın ardından M.O.C.'nin evinden kötü kokular gelmesi üzerine, komşular durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, eve gittiklerinde M.O.C.'un öldüğünü tespit ettiler.

Polis, olayla ilgili olarak D.A. ve M.G.'yi gözaltına aldı.

Emniyetteki ifadesinde M.G., M.O.C.'un D.A.'ya sarkıntılık yaptığını, ellerini ve ayaklarını bağladıkları M.O.C.'u bir anlık öfkesine yenilerek bıçakladığını itiraf etti.

D.A. ve M.G., emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi ve tutuklandılar.

Uşak 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından, kasten öldürme, hırsızlık, konut dokunulmazlığını ihlal suçlarından M.G.'ye 25 yıl, D.A.'ya ise tahrik altında öldürme suçundan 15 yıl hapis cezası verildi.

Ancak kararın istinaf edilmesi üzerine, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, istinaf talebini esastan reddetti ve Yargıtay 1. Ceza Dairesi, yerel mahkemenin verdiği hükmün onanmasına karar verdi.