Bölgelerinde gerçekleşen vefat durumları ile ilgili bilgi sahibi olabilmek amacı ile belediyelerin ilgili birimleri tarafından yayınlanan resmi duyuruları yakından takip eden vatandaşlar, bugün de arama motorlarında konuya ilişkin araştırmalar yapmaya başladı. Bu kapsamda Uşak ilinde vefat eden ve defnedilecek olan kişiler ile ilgili de yapılan sorgulamalara, Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nden karşılık geldi.

Her gün olduğu gibi bugün de web sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak cenaze işlemlerine ilişkin önemli bilgilendirmelerde bulunan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, hayatlarını kaybetmiş olan kişilere Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına da baş sağlığı diledi. Kamu kurumu, gün içerisinde düzenlenecek olan cenaze programlarına ilişkin detayları paylaştı.

06 EKİM 2023 UŞAK VEFAT EDENLER LİSTESİ

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren birimler arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, yeni güne yeni bir duyuru ile başladı. Resmi web sitesi aracılığı ile yayınlamış olduğu duyuruda vefat eden kişilerin isimlerine ve diğer bilgilerine yer veren kamu kurumu, detayları paylaştı.

Sabah saatlerinde yayınlamış olduğu resmi duyuruda 4 kişinin vefatını paylaşan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin isimlerini şu şekilde sıraladı:

  • Süleyman Özkuru

  • Mehmet Bartın 

  • İsrafil Yılmaz 

  • Halil Ilgaz 

  • Servet Selvi 

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ GÜNCEL DEFİN DETAYLARI

Bugün için 5 kişinin vefatını duyurmuş olan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin defin işlemleri ile ilgili de bilgilendirmelerde bulundu. 5 kişi için düzenlenecek olan cenaze programlarının planlanmış olduğunu ifade eden kamu kurumu, ayrıntıları şu şekilde sıraladı:

  • Feridun Özkuru'nun Babası, Süleyman Özkuru vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin  İkindi namazına müteakip Yücetepe Camiiden defnedileceğini bildirdi.

  • Filiz Heğbeli'nin Babası, Mehmet Bartın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Karahallı/ Karbasan Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • İsrafil Yılmaz : Merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Sivaslı/Ağaçbeyli Köyünde defnedileceği bildirildi.

  • Halil Ilgaz : Merhumun cenazesinin Öğle namazına müteakip İlyaslı Köyünde  defnedileceği bildirildi.

Kaynak: hava aksu