Bölgelerinde gerçekleşen vefat durumları ile ilgili bilgi sahibi olabilmek amacı ile belediyelerin ilgili birimleri tarafından yayınlanan resmi duyuruları yakından takip eden vatandaşlar, bugün de arama motorlarında konuya ilişkin araştırmalar yapmaya başladı. Bu kapsamda Uşak ilinde vefat eden ve defnedilecek olan kişiler ile ilgili de yapılan sorgulamalara, Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nden karşılık geldi.

Her gün olduğu gibi bugün de web sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak cenaze işlemlerine ilişkin önemli bilgilendirmelerde bulunan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, hayatlarını kaybetmiş olan kişilere Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına da baş sağlığı diledi. Kamu kurumu, gün içerisinde düzenlenecek olan cenaze programlarına ilişkin detayları paylaştı.

5 EKİM 2023 VEFAT EDENLER LİSTESİ UŞAK

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren birimler arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, yeni güne yeni bir duyuru ile başladı. Resmi web sitesi aracılığı ile yayınlamış olduğu duyuruda vefat eden kişilerin isimlerine ve diğer bilgilerine yer veren kamu kurumu, detayları paylaştı.

Sabah saatlerinde yayınlamış olduğu resmi duyuruda 4 kişinin vefatını paylaşan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin isimlerini şu şekilde sıraladı:

  • Alime Tufan

  • Esma Sırıklıgil

  • Salih Dayan

  • Muatter Azmioğlu

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ GÜNCEL DEFİN DETAYLARI

Bugün için 4 kişinin vefatını duyurmuş olan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin defin işlemleri ile ilgili de bilgilendirmelerde bulundu. 4 kişi için düzenlenecek olan cenaze programlarının planlanmış olduğunu ifade eden kamu kurumu, ayrıntıları şu şekilde sıraladı:

  • Alime Tufan: Hasan Tufan’ın annesi Alime Tufan’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Sivaslı/ Salmanlar Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • Esma Sırıklıgil: Asım Sırıklıgil’in annesi Esma Sırıklıgil’in vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Karahallı/ Karbasan Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • Salih Dayan: Merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Ulubey/ Omurca Köyünde defnedileceği bildirildi.

  • Muatter Azmioğlu: Merhumun cenazesinin ikindi namazına müteakip Ulu Camii’nden alınarak Şekerevleri Mezarlığı’nda defnedileceği bildirildi.

Kaynak: Hava Aksu