Yerel yönetimlere bağlı olarak hizmet veren alt birimlerin faaliyetleri de son dönemlerde vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Bu kapsamda arama motorlarına konu olan kurumlardan biri de Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü oldu. Uşak Belediyesi’nin alt birimlerinden olan kurum, son olarak bugün için düzenlemiş olduğu duyuru ile gündeme geldi.

Web sitesi ve diğer resmi kaynakları aracılığı ile günlük olarak bilgilendirmelerde bulunan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, son olarak vefat listesi ile gündeme geldi. Bugün için 1 kişinin hayatını kaybetmiş olduğu bilgisinin kayda alındığını ifade eden kamu kurumu, defin programının detaylarını paylaştı.

UŞAK’TA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet vermeye devam eden Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, son dönemlerde arama motorlarına sık sık konu olmaya başladı. Kurum tarafından yürütülen programların yanı sıra kayda geçen vefat gelişmelerini de merak eden Uşaklılar, resmi kaynaklar aracılığı ile yayınlanan cenaze ilanlarını yakın takip altına aldı.

Her gün web sitesi aracılığı ile duyurular yayınlayarak bölge halkını bilgilendiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, son olarak 19 Ekim Perşembe günü için yeni bir liste düzenledi. Söz konusu listede hayatını kaybetmiş olanların bilgilerine yer veren kamu kurumu, detayları paylaştı.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nün 19 Ekim Perşembe günü için düzenlemiş olduğu yeni duyuruya göre “Ali Şala” isimli vatandaş hayatını kaybetti. Merhumun cenazesinin gün içerisinde toprağa verilecek olduğunu belirten kamu kurumu, Şala’ya Allah’tan rahmet ailesine ve yakın çevresine ise baş sağlığı ve sabır diledi.

UŞAK DEFİN DETAYLARI 19 EKİM 2023

Bugün için düzenlemiş olduğu cenaze listesi aracılığı ile bölge halkını bilgilendiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, hayatını kaybetmiş olan Ali Şala’nın defin programına ilişkin de bilgilendirmede bulundu. Kamu kurumundan alınmış olan resmi bilgiye göre Oktay Şala’nın babası Ali Şala’nın cenazesi öğle namazına müteakip Mehmet Akif Ersoy Camii’nden alınacak ve sonrasında da Akse Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Kaynak: Öyküm Yavuz