Uşaklıları bilgilendirmek amacı ile her gün resmi web sitesi üzerinden duyurular yayınlayan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, günün defin detaylarını paylaştı.

16 Ekim 2023 Pazartesi Uşak vefat edenler listesi: 1 kişi gün içerisinde defnedilecek!

Bölgelerinde hizmet veren kamu kurumlarının ve diğer özel kuruluşların günlük duyurularını yakından takip ederek bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, yeni haftaya arama motorlarında yaptıkları sorgulamalar ile başladı. Özellikle yerel yönetimlerden gelen güncel duyurulara yönelik sorgulamalarda bulunan vatandaşlar, ayrıca cenaze listeleri ile ilgili de birtakım araştırmalar yapmaya başladı.

Gün içerisinde defnedilecek olan cenazeler ile ilgili sık sık sorgulamalarda bulunan vatandaşlar, bugün için duyurulmuş olan vefat haberlerini de yakın takip altına aldı. Bu kapsamda arama motorlarına sık sık konu olan şehirlerden biri de Uşak oldu. Şehrimizde hayatını kaybetmiş olan vatandaşların isimlerini ve ilgili cenazelerin defin programlarını merak edenler, yetkili kurumun güncel duyurularını yakın takip altına aldı.

Cenaze ilanından ve defin işlemlerinden sorumlu olan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, son olarak sabah saatlerinde resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayınladı. Şu an için kayda geçen 1 cenazenin olduğunu belirten kamu kurumu, ilgili cenazenin ismini ve defin detaylarını bölge halkı ile paylaştı.

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren alt birimler arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün olduğu gibi bugün de resmi web sitesi üzerinden bir ilan yayınladı. Söz konusu ilanda vefat eden vatandaşların bilgilerine yer veren kamu kurumu, ayrıntıları paylaştı.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nün 16 Ekim 2023 tarihli güncel duyurusundan alınan bilgilere göre Ali Orunç hayatını kaybetmiştir. Orunç’un cenazesi gün içerisinde defnedilecektir.

DEFİN DETAYLARI PAYLAŞILDI

Bugün için düzenlemiş olduğu cenaze ilanı ile dikkatleri üzerine çeken Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, günün defin programını da paylaştı. Ali Orunç isimli vatandaşın hayatını kaybetmiş olduğunu duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına ise baş sağlığı ve sabır diledi. Kamu kurumu Amadin Orunç’un babası Ali Orunç’un cenazesinin öğle namazına müteakip Ovademirler Camii’nden alınacağını ve sonrasında da Ovademirler Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.