Resmi kaynakları aracılığı ile günlük olarak bilgilendirmelerde bulunan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, son olarak haftanın son mesai gününde bir liste yayınladı. Kurum, web sitesi üzerinden yayınladığı listede, hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşların isimlerine yer verdi.

Bugün için 4 kişinin hayatını kaybetmiş olduğu bilgisini paylaşan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin öğle namazına müteakip farklı noktalarda defnedilecek olduğunu bildirdi.

4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Hizmetlerine Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak devam eden Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün olduğu gibi haftanın son mesai gününde de resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayınladı. Günlük cenaze ilanlarına bir yenisini daha ekleyen kamu kurumu, hayatını kaybetmiş olan vatandaşların isimlerini ve yürütülecek olan defin işlemlerini ayrıntılı bir şekilde paylaştı.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nün resmi web sitesinden alınan bilgilere göre bugün 4 kişi için defin işlemleri tamamlanacak. Emine Kadıoğlu, Namıka Selvi, İsmet Gülşen ve İbrahim İriz’in hayatlarını kaybetmiş olduğunu duyuran kamu kurumu, vatandaşlara Allah’tan rahmet ailelerine ve yakınlarına ise baş sağlığı ve sabır diledi.

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ DEFİN AYRINTILARI

Bugün için 4 kişinin hayatını kaybetmiş olduğu bilgisini paylaşan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazelerin defin programlarına ilişkin de ayrıntıları aktardı. Gün içerisinde cenazelerin farklı bölgelere defnedileceklerini belirten kamu kurumu, ayrıntıları şu şekilde sıraladı:

- Emine Kadıoğlu: Mehmet Ali Kadıoğlu’nun annesi Emine Kadıoğlu’nun vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Banaz/ Çiftlik Köyünde defnedilecek olduğunu bildirdi.

- Namıka Selvi: Adnan Selvi’nin annesi Namıka Selvi’nin vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Beylerhan Köyünde defnedilecek olduğunu bildirdi.

- İsmet Gülşen: Alaaddin Gülşen’in babası İsmet Gülşen’in vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Kuyucak Camii’nden alınarak Kuyucak Mezarlığında defnedilecek olduğunu bildirdi.

- İbrahim İriz: Merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip kaldırılacak olduğunu bildiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazenin Ortabağ Köyünde defnedilecek olduğunu bildirdi.