Son dönemde meydana gelen ekonomik zorluklar ve fiyat artışları sebebi ile zor durumda kalan vatandaşlar için can simidi Denizbank’tan geldi. Uygun kredi arayışında olan vatandaşlar sıfır faizli kredi haberini duyunca şoke oldular. İşte Denizbank’ın yeni kredisi ile alakalı bilinmesi gerekenler.

Banka faizlerinin arttığı şu günlerde Denizbank’ın sıfır faizli 10 bin lira kampanyası büyük ilgi çekti. Vatandaşlar akın akın Denizbank’a gidiyor. Peki Bu kredinin detayları neler ve ne zamana kadar geçerli? İşte detaylar.

BAŞVURU İÇİN SON 6 GÜN

Denizbank'ın faizsiz kredi kampanyası 18 Eylül 2023 - 20 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tekliften yararlanmak için yeni müşterilerin DenizBank MobilDeniz uygulamasını indirmeleri ve "Müşteri Ol" butonuna tıklayarak kaydolmaları gerekmektedir. Kredinin faiz oranı müşterinin KKB notuna, toplam borçluluğuna ve kullanılan başvuru kanalına göre değişiyor.

Sigortasız kredi tercih edilmesi durumunda faizsiz kredi kampanyası geçerli olmayacak ve kredi başvurusu için özel faiz oranları belirlenecektir. Bu kampanyadan yararlanılabilecek minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Azami geri ödeme süreleri kredi tutarına göre değişmektedir: 100 bin lira ve üzeri krediler için 12 ay, 50 bin TL ile 100.000 TL arası krediler için 24 ay ve 50 bin lira altı krediler için azami 36 ay.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Denizbank'ın faizsiz kredi kampanyası, ihtiyaç sahibi vatandaşların ekonomik sıkıntılarını hafifletmeyi ve onlara önemli bir finansal destek sağlamayı amaçlıyor. Kampanya ve başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler Denizbank şubelerini ziyaret edebilir ya da resmi internet sitesine girebilirler. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi alabilirsiniz. Faizsiz kredi fırsatından yararlanmak için başvuruların son tarih olan 20 Ekim 2023'e kadar yapılması gerekiyor.